MİSYONUMUZ
Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırarak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirerek, müşterilerimizin beklentilerine ve dünya standartlarına uygun ürünler üreterek hizmetlerimizi sunmak, çalışanı ve tüketicisiyle her yaşam alanına güven, kalite ve değer katan, farklı, belirleyici, çevreye duyarlı, topluma saygılı bir şekilde çalışarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

 VİZYONUMUZ
Yenilikçi ve kendine özgü tasarım çizgisi ile Ev, Otel, Motel, Cafe, Bar, Ofis ve Okul ile ilgili mobilya trendlerine yön veren, üretim kalitesiyle global ölçekte markalaşıp dünya pazarında geniş müşteri kitlesine ulaşıp müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde sektöründe faaliyet gösteren firmaların en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olarak dünya ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 

 

FİRMA TANITIMI
1995 yılında Dayanıklı Tüketim Malları alanında Bursa / nilüfer de mağazacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.
Daha Sonra arz ve Talep dengesi gözetilerek ilgili alanda üretim yapılmaya başlanmıştır.
Bursa ilinde Farklı yerlerde hizmet verdikten sonra 13 yıldır ÇALI da tesisimizde faaliyet göstermekteyiz.
Firmamız sektörde lider ve öncü konumundadır. Amacımız sektöründe faaliyet gösteren firmaların en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olarak dünya ekonomisine katkıda bulunmaktır.

TR EN